Πρόεδρος:

Nelsy Lizarazo – nelsy.lizarazo@pressenza.com

Διευθυντές:

Pía Figueroa – piaf@pressenza.com
Tony Robinson – tony.robinson@pressenza.com

Συντάκτες:

Ελληνικά

Γενικές Πληροφορίες

Μαριανέλλα Κλώκα, Ελλάδα, Αθήνα – athens@pressenza.com

Συντάκτες

Όλγα Πατεράκη, Ελλάδα, Αθήνα – olga.pateraki@pressenza.com
Βασιλική Μητσινιώτου, Ελλάδα, Αθήνα – vasiliki.mitsiniotou@pressenza.com

Αγγλικά

Γενικές Πληροφορίες

Silvia Swinden, Ηνωμένο Βασίλειο, Λονδίνο – silvia.swinden@pressenza.com

Συντάκτες

David Andersson, ΗΠΑ, Νέα Υόρκη – david.andersson@pressenza.com
Tony Robinson, Ουγγαρία, Βουδαπέστη – tony.robinson@pressenza.com

Γαλλικά

Γενικές Πληροφορίες

Ricardo Arias, Γαλλία, Παρίσι – ricardo.arias@pressenza.com

Συντάκτες

Didier Gay, Γαλλία, Παρίσι – didier.gay@pressenza.com
Gabrielle Negrel, Γαλλία, Μασσαλία – gabrielle.negrel@pressenza.com
Marie Laurence Chanut, Γαλλία, Παρίσι – marielaurence.chanut@pressenza.com
Olivier Flumian, Γαλλία, Τουλούζη – olivier.flumian@pressenza.com
Tatiana de Barelli, Βέλγιο, Βρυξέλλες – tatiana.de.barelli@pressenza.com

Γερμανικά

Γενικές Πληροφορίες

Johanna Heuveling, Γερμανία, Βερολίνο – johanna.heuveling@pressenza.com

Συντάκτες

Marita Simon, Αυστρία, Βιέννη – marita.simon@pressenza.com
Monica Freyer, Γερμανία, Μόναχο – monica.freyer@pressenza.com
Reto Thumiger, Γερμανία, Βερολίνο – reto.thumiger@pressenza.com
Sabine Kroesen, Αυστρία, Βιέννη – sabine.kroesen@pressenza.com

Ουγγρικά

Γενικές Πληροφορίες

Lorenzo Molinari, Ουγγαρία, Βουδαπέστη – lorenzo.molinari@pressenza.com

Ιταλικά

Γενικές Πληροφορίες

Olivier Turquet, Ιταλία, Ρώμη – olivier.turquet@pressenza.com

Συντάκτες

Anna Polo, Ιταλία, Μιλάνο – anna.polo@pressenza.com
Dario Lo Scalzo, Ιταλία, Ρώμη – dario.loscalzo@pressenza.com
Domenico Musella, Γαλλία, Παρίσι – domenico.musella@pressenza.com
Luca Cellini, Ιταλία, Φλωρεντία – luca.cellini@pressenza.com
Riccardo Marinai, Περού, Λίμα – rmarinai67@gmail.com
Valerio Marinai, Ιταλία, Μιλάνο – valeriomarinai@pressenza.com

Καταλανικά

Συντάκτες

Antonia Utrera, Ισπανία, Βαρκελώνη – antonia.utrera@pressenza.com
Esperanza Fernandez, Ισπανία, Βαρκελώνη – esperanza.fernandez@pressenza.com
Esther Vazquez, Ισπανία, Βαρκελώνη – esther.vazquez@pressenza.com
Javier Belda, Ισπανία, Βαρκελώνη – javier.belda@pressenza.com
Pilar Paricio, Ισπανία, Βαρκελώνη – pilar.paricio@pressenza.com
Raquel Paricio, Ισπανία, Βαρκελώνη – raquel.paricio@pressenza.com

Πορτογαλικά

Γενικές Πληροφορίες

Gunther Aleksander, Βραζιλία, Σάο Πάολο – gunther.aleksander@pressenza.com

Συντάκτες

Djamila Andrade, Μαζαμβίκη, Μαπούτο – djamila.andrade@pressenza.com
Luis Filipe Guerra, Πορτογαλία, Πόρτο – luis.guerra@pressenza.com

Ισπανικά

Γενικές Πληροφορίες

Mariano Quiroga, Αργεντινή, Μπουένος Άιρες – quiroga.mariano@pressenza.com

Συντάκτες

Alicia Blanco, Αργεντινή, Μαρ δελ Πλάτα – alicia.blanco@pressenza.com
Antonia Utrera, Ισπανία, Βαρκελώνη – antonia.utrera@pressenza.com
Esperanza Fernandez, Ισπανία, Βαρκελώνη – esperanza.fernandez@pressenza.com
Esther Vazquez, Ισπανία, Βαρκελώνη – esther.vazquez@pressenza.com
Fernando Torres, Περού, Λίμα – fernando.torres@pressenza.com
Francisco Ruiz-Tagle, Χιλή, Σαντιάγο – pancho.ruiz-tagle@pressenza.com
Gabriela Amaya, Ισπανία, Μαδρίτη – redaccion.madrid@pressenza.com
Javier Belda, Ισπανία, Βαρκελώνη – javier.belda@pressenza.com
José Rivadeneyra, Περού, Χουανκάγιο – jose.rivadeneyra@pressenza.com
Nelsy Lizarazo, Ισημερινός, Κίτο – nelsy.lizarazo@pressenza.com
Pía Figueroa, Χιλή, Σαντιάγο – piaf@pressenza.com
Pilar Paricio, Ισπανία, Βαρκελώνη – pilar.paricio@pressenza.com
Raquel Paricio, Ισπανία, Βαρκελώνη – raquel.paricio@pressenza.com
Sasha Volkoff, Ισπανία, Βαρκελώνη – sasha.volkoff@pressenza.com

Επιμέλεια Φωτογραφίας:

Iris Colil, Χιλή, Σαντιάγο– iris.colil@pressenza.com

Φωτογραφία και λήψη βίντεο

Dario Lo Scalzo, Ιταλία, Ρώμη – dario.loscalzo@pressenza.com
Gunther Alekander, Βραζιλία, Σάο Πάολο – gunther.aleksander@pressenza.com
Raquel Paricio, Ισπανία, Βαρκελώνη – raquel.paricio@pressenza.com
Walker Vizcarra, Ισημερινός, Κίτο – walker.vizcarra@pressenza.com

Διαχείριση Δεδομένων:

Fernando Suarez – info@pressenza.com

Δημόσιες Σχέσεις:

Marilú Rojas – marilu.rojas@pressenza.com

Κοινωνικά Δίκτυα:

Facebook: www.facebook.com/pressenzagr
Twitter: @Pressenza_ath

Ενημερωτικό Δελτίο

Εισάγετε την ηλεκτρονική σας διεύθυνση για να λαμβάνετε τις καθημερινές μας ειδήσεις.


Pressenza On Air

Μιλάγκρο Σάλα

International Campaign to Abolish Nuclear Weapons

International Campaign to Abolish Nuclear Weapons

Αρχείο

Except where otherwise note, content on this site is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International license.