Πρόεδρος:

Nelsy Lizarazo – nelsy.lizarazo@pressenza.com

Διευθυντές:

David Andersson – david.andersson@pressenza.com
Ricardo Arias – ricardo.arias@pressenza.com
Alicia Blanco – alicia.blanco@pressenza.com
Pía Figueroa – piaf@pressenza.com
Marianella Kloka – athens@pressenza.com
Nelsy Lizarazo – nelsy.lizarazo@pressenza.com
Valerio Marinai – valeriomarinai@pressenza.com
Juana Pérez Montero – redaccion.madrid@pressenza.com
Marilú Rojas – marilu.rojas@pressenza.com
Reto Thumiger – reto.thumiger@pressenza.com
Olivier Turquet – olivier.turquet@pressenza.com

Συντάκτες:

Ελληνικά

Γενικές Πληροφορίες

Μαριανέλλα Κλώκα, Ελλάδα, Αθήνα – athens@pressenza.com

Συντάκτες

Όλγα Πατεράκη, Ελλάδα, Αθήνα – olga.pateraki@pressenza.com
Βασιλική Μητσινιώτου, Ελλάδα, Αθήνα – vasiliki.mitsiniotou@pressenza.com

Αγγλικά

Γενικές Πληροφορίες

Silvia Swinden, Ηνωμένο Βασίλειο, Λονδίνο – silvia.swinden@pressenza.com

Συντάκτες

David Andersson, ΗΠΑ, Νέα Υόρκη – david.andersson@pressenza.com
Tony Robinson, Ουγγαρία, Βουδαπέστη – tony.robinson@pressenza.com

Γαλλικά

Γενικές Πληροφορίες

Ricardo Arias, Γαλλία, Παρίσι – ricardo.arias@pressenza.com

Συντάκτες

Didier Gay, Γαλλία, Παρίσι – didier.gay@pressenza.com
Gabrielle Negrel, Γαλλία, Μασσαλία – gabrielle.negrel@pressenza.com
Jean-Marc Dunet, Γαλλία, Μπορντόjean.marc.dunet@pressenza.com
Olivier Flumian, Γαλλία, Τουλούζη – olivier.flumian@pressenza.com
Tatiana de Barelli, Βέλγιο, Βρυξέλλες – tatiana.de.barelli@pressenza.com

Γερμανικά

Γενικές Πληροφορίες

Reto Thumiger, Γερμανία, Βερολίνο – reto.thumiger@pressenza.com

Συντάκτες

Monica Freyer, Γερμανία, Μόναχο – monica.freyer@pressenza.com
Johanna Heuveling, Γερμανία, Βερολίνο – johanna.heuveling@pressenza.com
Sabine Kroesen, Αυστρία, Βιέννη – sabine.kroesen@pressenza.com
Evelyn Rottengatter, Γερμανία, Μόναχο – evelyn.rottengatter@pressenza.com
Marita Simon, Αυστρία, Βιέννη – marita.simon@pressenza.com

Ουγγρικά

Γενικές Πληροφορίες

Lorenzo Molinari, Ουγγαρία, Βουδαπέστη – lorenzo.molinari@pressenza.com

Ιταλικά

Γενικές Πληροφορίες

Olivier Turquet, Ιταλία, Φλωρεντία – olivier.turquet@pressenza.com

Συντάκτες

Anna Polo, Ιταλία, Μιλάνο – anna.polo@pressenza.com
Dario Lo Scalzo, Ιταλία, Ρώμη – dario.loscalzo@pressenza.com
Domenico Musella, Χιλή, Σαντιάγο – domenico.musella@pressenza.com
Luca Cellini, Ιταλία, Φλωρεντία – luca.cellini@pressenza.com
Matilde Mirabella, Ιταλία, Μιλάνο – matilde.mirabella@pressenza.com
Riccardo Marinai, Περού, Λίμα – rmarinai67@gmail.com
Valerio Marinai, Ιταλία, Μιλάνο – valeriomarinai@pressenza.com

Καταλανικά

Συντάκτες

Antonia Utrera, Ισπανία, Βαρκελώνη – antonia.utrera@pressenza.com
Esperanza Fernandez, Ισπανία, Βαρκελώνη – esperanza.fernandez@pressenza.com
Esther Vazquez, Ισπανία, Βαρκελώνη – esther.vazquez@pressenza.com
Javier Belda, Ισπανία, Βαρκελώνη – javier.belda@pressenza.com
Pilar Paricio, Ισπανία, Βαρκελώνη – pilar.paricio@pressenza.com
Raquel Paricio, Ισπανία, Βαρκελώνη – raquel.paricio@pressenza.com

Πορτογαλικά

Γενικές Πληροφορίες

Gunther Aleksander, Βραζιλία, Σάο Πάολο – gunther.aleksander@pressenza.com

Συντάκτες

Djamila Andrade, Μαζαμβίκη, Μαπούτο – djamila.andrade@pressenza.com
Luis Filipe Guerra, Πορτογαλία, Πόρτο – luis.guerra@pressenza.com

Ισπανικά

Γενικές Πληροφορίες

Mariano Quiroga, Αργεντινή, Μπουένος Άιρες – quiroga.mariano@pressenza.com

Συντάκτες

Alicia Blanco, Αργεντινή, Μαρ δελ Πλάτα – alicia.blanco@pressenza.com
Antonia Utrera, Ισπανία, Βαρκελώνη – antonia.utrera@pressenza.com
Esperanza Fernandez, Ισπανία, Βαρκελώνη – esperanza.fernandez@pressenza.com
Esther Vazquez, Ισπανία, Βαρκελώνη – esther.vazquez@pressenza.com
Fernando Torres, Περού, Λίμα – fernando.torres@pressenza.com
Francisco Ruiz-Tagle, Χιλή, Σαντιάγο – pancho.ruiz-tagle@pressenza.com
Gabriela Amaya, Ισπανία, Μαδρίτη – redaccion.madrid@pressenza.com
Javier Belda, Ισπανία, Βαρκελώνη – javier.belda@pressenza.com
José Rivadeneyra, Περού, Χουανκάγιο – jose.rivadeneyra@pressenza.com
Juana Pérez Montero, Ισπανία, Μαδρίτη – juana.perez@pressenza.com
Nelsy Lizarazo, Ισημερινός, Κίτο – nelsy.lizarazo@pressenza.com
Pía Figueroa, Χιλή, Σαντιάγο – piaf@pressenza.com
Pilar Paricio, Ισπανία, Βαρκελώνη – pilar.paricio@pressenza.com
Raquel Paricio, Ισπανία, Βαρκελώνη – raquel.paricio@pressenza.com
Sasha Volkoff, Ισπανία, Βαρκελώνη – sasha.volkoff@pressenza.com

Επιμέλεια Φωτογραφίας:

Iris Colil, Χιλή, Σαντιάγο– iris.colil@pressenza.com

Φωτογραφία και λήψη βίντεο

Dario Lo Scalzo, Ιταλία, Ρώμη – dario.loscalzo@pressenza.com
Gunther Alekander, Βραζιλία, Σάο Πάολο – gunther.aleksander@pressenza.com
Raquel Paricio, Ισπανία, Βαρκελώνη – raquel.paricio@pressenza.com
Walker Vizcarra, Ισημερινός, Κίτο – walker.vizcarra@pressenza.com

Διαχείριση Δεδομένων:

Fernando Suarez – info@pressenza.com

Δημόσιες Σχέσεις:

Marilú Rojas – marilu.rojas@pressenza.com

Κοινωνικά Δίκτυα:

Facebook: www.facebook.com/pressenzagr
Twitter: @Pressenza_ath

Newsletter

Enter your e-mail address to subscribe to our daily news service.

Ντοκιμαντέρ για το βασικό εισόδημα

Η αρχή του τέλους των πυρηνικών όπλων

Παγκοσμια πορεια για την ειρηνη και τη μη-βια

Pressenza On Air

Μιλάγκρο Σάλα

International Campaign to Abolish Nuclear Weapons

International Campaign to Abolish Nuclear Weapons

Portokali radio

Αρχείο

Except where otherwise note, content on this site is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International license.