Presidenta:

Nelsy Lizarazo – nelsy.lizarazo@pressenza.com

Directors:

Pía Figueroa – piaf@pressenza.com
Tony Robinson – tony.robinson@pressenza.com

Editors:

Català

Antonia Utrera, Espanya, Barcelona – antonia.utrera@pressenza.com
Esperanza Fernández, Espanya, Barcelona – esperanza.fernandez@pressenza.com
Esther Vazquez, Espanya, Barcelona – esther.vazquez@pressenza.com
Javier Belda, Espanya, Barcelona – javier.belda@pressenza.com
Pilar Paricio, Espanya, Barcelona – pilar.paricio@pressenza.com
Raquel Paricio, Espanya, Barcelona – raquel.paricio@pressenza.com

Castellà

Informació general

Mariano Quiroga, Argentina, Buenos Aires – quiroga.mariano@pressenza.com

Editors

Alicia Blanco, Argentina, Mar del Plata – alicia.blanco@pressenza.com
Antonia Utrera, Espanya, Barcelona – antonia.utrera@pressenza.com
Esperanza Fernández, Espanya, Barcelona – esperanza.fernandez@pressenza.com
Esther Vazquez, Espanya, Barcelona – esther.vazquez@pressenza.com
Fernando Torres, Perú, Lima – fernando.torres@pressenza.com
Francisco Ruiz-Tagle, Xile, Santiago – pancho.ruiz-tagle@pressenza.com
Gabriela Amaya, Espanya, Madrid – redaccion.madrid@pressenza.com
Javier Belda, Espanya, Barcelona – javier.belda@pressenza.com
José Rivadeneyra, Perú, Huancayo – jose.rivadeneyra@pressenza.com
Juana Pérez Montero, Espanya, Madrid – juana.perez@pressenza.com
Luis Nisa, Espanya, València – luis.nisa@pressenza.com
Nelsy Lizarazo, Equador, Quito – nelsy.lizarazo@pressenza.com
Pía Figueroa, Xile, Santiago – piaf@pressenza.com
Pilar Paricio, Espanya, Barcelona – pilar.paricio@pressenza.com
Raquel Paricio, Espanya, Barcelona – raquel.paricio@pressenza.com
Sasha Volkoff, Espanya, Barcelona – sasha.volkoff@pressenza.com

Alemany

Informació general

Reto Thumiger, Alemanya, Berlín – reto.thumiger@pressenza.com

Editors

Monica Freyer, Alemanya, Munic – monica.freyer@pressenza.com
Johanna Heuveling, Alemanya, Berlín – johanna.heuveling@pressenza.com
Sabine Kroesen, Àustria, Viena – sabine.kroesen@pressenza.com
Evelyn Rottengatter, Alemanya, Munic – evelyn.rottengatter@pressenza.com
Marita Simon, Àustria, Viena – marita.simon@pressenza.com

Francès

Informació general

Ricardo Arias, França, Paris – ricardo.arias@pressenza.com

Editors

Didier Gay, França, Paris – didier.gay@pressenza.com
Gabrielle Negrel, França, Marsella – gabrielle.negrel@pressenza.com
Marie Laurence Chanut, França, Paris – marielaurence.chanut@pressenza.com
Olivier Flumian, França, Tolosa – olivier.flumian@pressenza.com
Tatiana de Barelli, Bèlgica, Bruselas – tatiana.de.barelli@pressenza.com

Grec

Informació general

Marianella Kloka, Grècia, Atenes – athens@pressenza.com

Editors

Olga Pateraki, Grècia, Atenes – olga.pateraki@pressenza.com
Vasiliki Mitsiniotou, Grècia, Atenes – vasiliki.mitsiniotou@pressenza.com

Hongarès

Informació general

Lorenzo Molinari, Hongria, Budapest – lorenzo.molinari@pressenza.com

Anglès

Informació general

Silvia Swinden, Regne Unit, Londres – silvia.swinden@pressenza.com

Editors

David Andersson, EUA, Nova York – david.andersson@pressenza.com
Tony Robinson, Regne Unit, Londres – tony.robinson@pressenza.com

Italià

Informació general

Olivier Turquet, Itàlia, Florència – olivier.turquet@pressenza.com

Editors

Anna Polo, Itàlia, Milà – anna.polo@pressenza.com
Dario Lo Scalzo, Itàlia, Roma – dario.loscalzo@pressenza.com
Domenico Musella, Xile, Santiago – domenico.musella@pressenza.com
Luca Cellini, Itàlia, Florència – luca.cellini@pressenza.com
Matilde Mirabella, Itàlia, Milà – matilde.mirabella@pressenza.com
Riccardo Marinai, Perú, Lima – rmarinai67@gmail.com
Valerio Marinai, Itàlia, Milà – valeriomarinai@pressenza.com

Portugués

Informació general

Gunther Aleksander, Brasil, São Paulo – gunther.aleksander@pressenza.com

Editors

Djamila Andrade, Moçambic, Maputo – djamila.andrade@pressenza.com
Luis Filipe Guerra, Portugal, Porto – luis.guerra@pressenza.com

Video i fotografía:

Editor d’imatges

Iris Colil – iris.colil@pressenza.com

Fotògrafs i realitzadors de video

Dario Lo Scalzo, Itàlia, Roma – dario.loscalzo@pressenza.com
Gunther Alekander, Brasil, São Paulo – gunther.aleksander@pressenza.com
Raquel Paricio, Espanya, Barcelona – raquel.paricio@pressenza.com
Walker Vizcarra, Equador, Quito – walker.vizcarra@pressenza.com

Gestió de Dades:

Fernando Suarez – info@pressenza.com

Relacions Públiques:

Marilú Rojas – marilu.rojas@pressenza.com

Xarxes socials (Catalunya)

Facebook: www.facebook.com/PressenzaBarcelona
Twitter: @pressenzacat

Butlletí

Anota la teva adreça de correu electrònic per subscriure't al nostre servei de notícies diari.


video 10 anys Pressenza

Marxa mundial per la pau i la noviolència

App Pressenza

App Pressenza

Llibertat presos polítics!

Milagro Sala

International Campaign to Abolish Nuclear Weapons

International Campaign to Abolish Nuclear Weapons

Arxius

Except where otherwise note, content on this site is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International license.