Genel Yayın Yönetmeni:

Nelsy Lizarazo – nelsy.lizarazo@pressenza.com

Yöneticiler:

David Andersson – david.andersson@pressenza.com
Ricardo Arias – ricardo.arias@pressenza.com
Alicia Blanco – alicia.blanco@pressenza.com
Pía Figueroa – piaf@pressenza.com
Marianella Kloka – athens@pressenza.com
Nelsy Lizarazo – nelsy.lizarazo@pressenza.com
Valerio Marinai – valeriomarinai@pressenza.com
Juana Pérez Montero – redaccion.madrid@pressenza.com
Anna Polo – anna.polo@pressenza.com
Marilú Rojas – marilu.rojas@pressenza.com
Reto Thumiger – reto.thumiger@pressenza.com
Olivier Turquet – olivier.turquet@pressenza.com

Yayın İşleri:

Türkçe

Genel bilgi

pressenza.turkce@pressenza.com

Katalanca

Yazarlar

Antonia Utrera, İspanya, Barselona – antonia.utrera@pressenza.com
Esperanza Fernández, İspanya, Barselona – esperanza.fernandez@pressenza.com
Esther Vazquez, İspanya, Barselona – esther.vazquez@pressenza.com
Javier Belda, İspanya, Barselona – javier.belda@pressenza.com
Pilar Paricio, İspanya, Barselona – pilar.paricio@pressenza.com
Raquel Paricio, İspanya, Barselona – raquel.paricio@pressenza.com

İngilizce

Genel bilgi

David Andersson, ABD, New York – david.andersson@pressenza.com

Yazarlar

Tony Robinson, Birleşik Krallık, Londra – tony.robinson@pressenza.com
Karina Santillan, Filipinler, Manilakarina.santillan@pressenza.com

Fransızca

Genel bilgi

Ricardo Arias, Fransa, Paris – ricardo.arias@pressenza.com

Yazarlar

Didier Gay, Fransa, Paris – didier.gay@pressenza.com
Gabrielle Negrel, Fransa, Marsilya – gabrielle.negrel@pressenza.com
Marie Laurence Chanut, Fransa, Paris – marielaurence.chanut@pressenza.com
Olivier Flumian, Fransa, Tulus – olivier.flumian@pressenza.com
Tatiana de Barelli, Belçika, Brüksel – tatiana.de.barelli@pressenza.com

Almanca

Genel bilgi

Reto Thumiger, Almanya, Berlin – reto.thumiger@pressenza.com

Yazarlar

Monica Freyer, Almanya, Münih – monica.freyer@pressenza.com
Johanna Heuveling, Almanya, Berlin – johanna.heuveling@pressenza.com
Sabine Kroesen, Avusturya, Viyena – sabine.kroesen@pressenza.com
Evelyn Rottengatter, Almanya, Munich – evelyn.rottengatter@pressenza.com
Marita Simon, Avusturya, Viyena – marita.simon@pressenza.com

Yunanca

Genel bilgi

Marianella Kloka, Yunanistan, Atina – athens@pressenza.com

Yazarlar

Olga Pateraki, Yunanistan, Atina – olga.pateraki@pressenza.com
Vasiliki Mitsiniotou, Yunanistan, Atina – vasiliki.mitsiniotou@pressenza.com

Macarca

Genel bilgi

Lorenzo Molinari, Macaristan, Budapeşt – lorenzo.molinari@pressenza.com

İtalyanca

Genel bilgi

Olivier Turquet, İtalya, Floransa – olivier.turquet@pressenza.com
İtalya yayın işlerine basın bildirisi göndermek için: redazioneitalia@pressenza.com

Yazarlar

Anna Polo, İtalya, Milano – anna.polo@pressenza.com
Dario Lo Scalzo, İtalya, Roma – dario.loscalzo@pressenza.com
Domenico Musella, Şili, Santiago – domenico.musella@pressenza.com
Luca Cellini, İtalya, Floransa – luca.cellini@pressenza.com
Matilde Mirabella, İtalya, Milan – matilde.mirabella@pressenza.com
Riccardo Marinai, Peru, Lima – rmarinai67@gmail.com
Valerio Marinai, İtalya, Milano – valeriomarinai@pressenza.com

Portekizce

Genel bilgi

pressenza.portugues@pressenza.com

İspanyolca

Genel bilgi

Mariano Quiroga, Arjantin, Buenos Aires – quiroga.mariano@pressenza.com

Yazarlar

Alicia Blanco, Arjantin, Mar del Plata – alicia.blanco@pressenza.com
Antonia Utrera, İspanya, Barselona – antonia.utrera@pressenza.com
Esperanza Fernández, İspanya, Barselona – esperanza.fernandez@pressenza.com
Esther Vazquez, İspanya, Barselona – esther.vazquez@pressenza.com
Fernando Torres, Peru, Lima – fernando.torres@pressenza.com
Francisco Ruiz-Tagle, Şili, Santiago – pancho.ruiz-tagle@pressenza.com
Gabriela Amaya, İspanya, Madrid – redaccion.madrid@pressenza.com
Javier Belda, İspanya, Barselona – javier.belda@pressenza.com
José Rivadeneyra, Peru, Huancayo – jose.rivadeneyra@pressenza.com
Juana Pérez Montero, İspanya, Madrid – juana.perez@pressenza.com
Luis Nisa, İspanya, Valensiya – luis.nisa@pressenza.com
Nelsy Lizarazo, Ekuador, Quito – nelsy.lizarazo@pressenza.com
Pía Figueroa, Şili, Santiago – piaf@pressenza.com
Pilar Paricio, İspanya, Barselona – pilar.paricio@pressenza.com
Raquel Paricio, İspanya, Barselona – raquel.paricio@pressenza.com
Sasha Volkoff, İspanya, Barselona – sasha.volkoff@pressenza.com

Fotoğraf sorumlusu:

Iris Colil, Şili, Santiago – iris.colil@pressenza.com

Fotoğraf ve video çalışmaları:

Dario Lo Scalzo, İtalya, Roma – dario.loscalzo@pressenza.com
Raquel Paricio, İspanya, Barselona – raquel.paricio@pressenza.com
Sidi Diarra, Belçika – damzondiarra@gmail.com
Walker Vizcarra, Ekuador, Quito – walker.vizcarra@pressenza.com

Bilgi işlem:

Fernando Suarez – info@pressenza.com

Halkla ilişkiler:

Marilú Rojas – marilu.rojas@pressenza.com

Sosyal medya:

Facebook:
Twitter:

Bülten

Elektronik posta adresini gir ve günlük haberleri sana gönderelim

Search

International Campaign to Abolish Nuclear Weapons

International Campaign to Abolish Nuclear Weapons

Arşivler

xpornplease pornjk porncuze porn800 porn600 tube300 tube100 watchfreepornsex

Except where otherwise note, content on this site is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International license.