Elnök:

Nelsy Lizarazonelsy.lizarazo@pressenza.com

Igazgató:

David Andersson – david.andersson@pressenza.com
Ricardo Arias – ricardo.arias@pressenza.com
Pía Figueroa – piaf@pressenza.com
Marianella Kloka – athens@pressenza.com
Nelsy Lizarazo – nelsy.lizarazo@pressenza.com
Valerio Marinai – valeriomarinai@pressenza.com
Juana Pérez Montero – juana.perez@pressenza.com
Marilú Rojas – marilu.rojas@pressenza.com
Reto Thumiger – reto.thumiger@pressenza.com
Olivier Turquet – olivier.turquet@pressenza.com

Fotószerkesztő

Iris Coliliris.colil@pressenza.com

Szerkesztők:

Portugál nyelv – Gunther Aleksandergunther.aleksander@pressenza.com
Olasz nyelv – Olivier Turquetolivier.turquet@pressenza.com
Angol nyelv – Silvia Swindensilvia.swinden@pressenza.com
Spanyol nyelv – Mariano Quirogaquiroga.mariano@pressenza.com
Francia nyelv – Ricardo Ariasricardo.arias@pressenza.com
Német nyelv – Reto Thumigerreto.thumiger@pressenza.com
Görög nyelv – Marianella Klokaathens@pressenza.com
Magyar nyelv – Lorenzo Molinarilorenzo.molinari@pressenza.com

Rendszergazda:

Fernando Suarezinfo@pressenza.com

Hírlevél

Adja meg e-mail címét, ha szeretne feliratkozni a napi hírszolgálatunkra.


videó 10 év Pressenza

világ körüli menet a békéért és az erőszakmentességért

International Campaign to Abolish Nuclear Weapons

International Campaign to Abolish Nuclear Weapons

Archívum

Except where otherwise note, content on this site is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International license.